بروکر اکسنس

Exness Review 2021

 

Exness یک کارگزار آنلاین فارکس است که در سال 2008 تاسیس شده است و سیستم عامل های قدرتمندی مانند MetaTrader 4 ، MetaTrader 5 ، MT4 را در وب ،  موبایل  تجارت ارز ، نفت ، طلا ، نقره ، بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه برای سرمایه گذاری شخصی و تجارت ارائه می دهد. همچنین 120 جفت فارکس برای انتخاب معامله گران موجود است. آنها همچنین می توانند از دسترسی به میزبانی رایگان VPS ، همراه با تجزیه و تحلیل بازار مالی به روز شده ، اخبار داو جونز ، و ویژگی هایی مانند مبدل ارز و ماشین حساب معامله گر بهره مند شوند. با این بررسی انجام شده  Exness 2021 ، شما اطلاعات دقیق در مورد سایر ویژگی ها و جنبه های مختلف این کارگزار را خواهید گرفت.

exness1

Exness توسط گروهی از متخصصان صنعت بخش IT و امور مالی تأسیس شده است. Exness ، که در اتحادیه اروپا تنظیم می شود ، انواع مختلفی از حساب را ارائه می دهد ، 104 جفت ارز فارکس (محبوب ترین EUR / USD) همراه با 8 قرارداد فلزی برای مشتریان خود که در سراسر جهان تسویه حساب می شوند. گروه Exness دو نهاد را معرفی می کند که هر دو در اتحادیه اروپا تنظیم می شوند ، یعنی Exness UK Ltd ، که توسط FCA یا اداره رفتار مالی انگلیس تنظیم می شود (شماره ثبت 730729). Exness (انگلستان) آموزشی ویبولیتین در انگلستان و ولز با شماره ثبت شرکتها ثبت شده است: 08861481. Exness (Cy) Ltd توسط CySEC یا کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) تنظیم می شود (شماره ثبت 178/12). ماهیت تقسیم شده این پلت فرم باعث می شود مشتریان در سراسر جهان به راحتی از راه حل های سرمایه گذاری و خدمات تجارت مالی طراحی شده برای پاسخگویی به نیازهای معامله گران بهره مند شوند.

Nymstar Limited نام تجاری Exness Group است. Nymstar Limited شرکتی است که به طور انحصاری توسط سازمان خدمات مالی سیشل تنظیم می شود. دفتر سیشل از اداره خدمات مالی در سیشل که توسط Nymstar Limited تنظیم می شود در F20 ، طبقه 1 ، Eden Plaza ، جزیره عدن واقع شده است.

امکانات

Exness برخی از بهترین ویژگی های تجاری را به مشتریان خود ارائه می دهد که به محبوبیت این کارگزار در سراسر جهان کمک می کند زیرا توسط نهادهای اصلی نظارتی تنظیم می شود. در زیر برخی از ویژگی های قدرتمند تجارت را مطرح می کنیم که این سازنده بازار را به سطح دیگری می رساند در حالی که تجربه کاربری خوبی را به تاجران می دهد.

ثبت نام آسان

  این به حتی مبتدیان این امکان را می دهد تا فارغ از تاریخ معاملات یا سابقه تجارت ، به همان اندازه یک حرفه ای تجارت را انجام دهند. ویژگی های آسان برای استفاده آنها را قادر می سازد فرآیندهای تجاری پلت فرم را به راحتی درک کنند. معامله گران به سرعت با سیستم عامل های کارگزار قدیمی مانند MetaTrader4 و 5 که به عنوان سیستم عامل دسک تاپ و وب / موبایل استفاده می شوند آشنا شدند.

روند ثبت نام نیز بسیار آسان است. دیگر نیازی به بارگیری بستر به صورت جداگانه نیست ، که یک امتیاز مثبت برای کاربران است. تمام آنچه که آنها نیاز دارند این است که حساب خود را در Exness که به عنوان یکی از کارگزاران فارکس شناخته می شود ثبت کنند و تمام اسناد را برای پشتیبانی از جزئیات ارائه شده هنگام پر کردن فرم ثبت نام بارگذاری کنند.

پس از بررسی جزئیات کامل مشتریان جدید به همراه جزئیات مالی آنها ، بستر تجارت مستقیماً از وب راه اندازی می شود. اگر مشتریان در طی مراحل کار با مشکلی فنی روبرو شدند ، می توانند از طریق گفتگوی زنده ، تلفن یا ایمیل با تیم خدمات مشتری تماس بگیرند. مشتریان همچنین می توانند از طریق بخش ارتباط با ما در وب سایت با ما تماس بگیرند.

با این حال ، اگر مشتری ها بخواهند سیستم عامل ها را بارگیری کنند ، به اختیار خودشان است زیرا بارگیری Exness اجباری نیست. چندین لینک بارگیری برای سیستم عامل های MT4 و MT5 وجود دارد.

سپرده ها و برداشت ها

 Exness سپرده های آسان و برداشت وجوه را فراهم می کند. معمولاً مراجعین برای پس گرفتن مشکلی ندارند. سپرده ها می توانند تقریباً بلافاصله پس از انتخاب معامله گران برای انتخاب روش سپرده ، که همان حساب Exness است که می خواهند با آن واریز کنند ، انجام شود. برداشت نیز بلافاصله پس از تأیید مشخصات معامله گران پردازش می شود. اینها تا حد زیادی به تاجران کمک می کند تا وجوه خود را به حساب ها و کیف پول های الکترونیکی مختلف منتقل کنند. همچنین بازرگانان می توانند از انتقال داخلی بین حساب ها با سهولت و سرعت یکسان لذت ببرند ، بنابراین به مشتریان Exness در هر زمان امکان کنترل کامل وجوه خود را می دهند. اگر کاربران با مشکلی روبرو شوند ، می توانند از طریق گپ زنده ، تلفن یا ایمیل با تیم خدمات مشتری تماس بگیرند.

اهرم انعطاف پذیر

 طبق بررسی ما ، معامله گران Exness به راحتی به معاملات حاشیه ای در این کارگزار دسترسی دارند ، این بدان معناست که آنها می توانند در هر زمان از سرمایه خود برای بدست آوردن حرکت و بازاری بیشتر در بازار استفاده کنند.

با این حال ، به دلیل محدودیت های اعمال شده توسط EXMA ، حداکثر اهرم مجاز برای مشتریان اروپایی 1:30 است اما سپس آنها همچنین می توانند بسته به نیازهای حاشیه و ابزارهایی که از آنها استفاده می شود ، از انواع مختلف کوچک مانند 1: 2 یا 1:10 استفاده کنند. تجارت مشتریان سایر نقاط جهان می توانند از حداکثر نامحدود اهرم های مجاز برای خود استفاده کنند.

محافظت از تراز منفی

در بعضی از مواقع معامله گران Forex که از اهرم فشار استفاده می کنند ، در حساب معاملات خود مانده منفی دارند. در چنین حالتی ، کارگزار به آنها اجازه می دهد موجودی حساب خود را به صفر برسانند. برای پوشش مانده منفی هیچ تعهدی برای واریز وجوه بیشتر به عنوان سرمایه در گردش وجود ندارد.

اسپرد کم

 اسپرد محدود را از 0 پیپ شروع می کند و از دارندگان حساب های کوچک و کلاسیک از 0.1 تا 1.3 را در بر می گیرد. اگرچه دارندگان حساب Zero و Raw spread کمترین بازده را پرداخت می کنند ، اما آنها ملزم به پرداخت پورسانت متناسب با حجم معاملات خود هستند.

 

 اخبار به روز در مورد تحقیقات تجاری

 مشتریان Exness دسترسی آزاد به اخبار به روز شده در مورد روند تحقیقات بازار مالی و تحقیقات در مورد Trading Central دارند. تمام اخبار بازار به روز شده از طریق اخبار داو جونز ارائه می شود که کانال های خبری خاص خود را مستقیماً به درگاه های مشتری Exness پخش می کند. علاوه بر اخبار به روز شده در مورد تحقیقات بازار ، Exness همچنین گزارش های تحلیلی مربوط به ابزارهای مالی مختلف را از طریق کانال های تجاری بصری و ابزار تحقیق ارائه می دهد.

مقررات 

طبق این بررسی ، Exness (www.exness.com) قانونی است و شکی در ان  نیست. در کنار معیارهای دیگر ، یکی از نگرانی های اصلی گروه Exness محافظت از منافع سرمایه گذاران و وجوه آنها است.

با پایبندی به دقیق ترین قوانین جهان که توسط نهادهای نظارتی مانند سازمان رفتار مالی انگلیس (FCA) یا کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySEC) در قبرس وضع شده است ، Exness از منافع مشتریان خود محافظت می کند. Exness (انگلستان) آموزشی ویبولیتین در انگلستان و ولز با شماره ثبت شرکت ها ثبت شده است: 08861481. Exness UK Ltd در سایر حوزه های قضایی کوچکتر در جهان نیز تنظیم می شود ، اما فراتر از آن ، تأیید CySEC و FCA کمک زیادی به Exness می کند تا به مشتریان خود در سراسر اروپا خدمات دهد.

شرکت های تحت نظارت فارکس تحت آگهی Exness همچنین در صورت ورشکستگی کارگزار پشتیبانی از بازرگانان را تضمین می کنند. بنابراین ، برای اعضای Exness UK Ltd در انگلستان ، مبلغی بالغ بر 85000 پوند مجازات می شود اگر Exness ورشکسته شود ، موارد نادری که می تواند با Exness رخ دهد زیرا پول مشتریان خود را از طریق موسسات بانکی طبقه بندی شده در حساب های بانکی جداگانه امن نگه می دارد اول در صورت ورشکستگی ، شرکت آموزش فارکس / کارگزار فارکس Exness و معامله گران آن از هرگونه خسارت یا خسارت ایمن ترند.

سیستم عامل های معاملاتی

 چندین سیستم عامل معاملاتی مانند MetaTrader 4 ، MetaTrader 5 (هر دو توسط MetaQuotes Software Corp.) ، WebTerminal و Mobile Trading ، برای نفت ، طلا ، نقره ، بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده برای سرمایه گذاری شخصی و تجارت ارائه می دهد. همچنین 120 جفت فارکس (محبوب ترین یورو / دلار آمریکا در میان کاربران سایت) برای معامله گران در دسترس است. معامله گران می توانند ارزها را با استفاده از مبدل ارز مناسب این سیستم عامل به راحتی تبدیل کنند.

هزینه ها و کارمزد ها

 این یک ساختار بسیار انعطاف پذیر در مورد هزینه های تجارت ، کارمزد یا حفظ حداقل مانده حساب است. به همین ترتیب ، هیچ هزینه ای برای جبران هزینه یا عدم فعالیت توسط Exness دریافت نمی شود ، که یک ویژگی عالی برای مشتریان Exness است. برخلاف سایر کارگزاران آنلاین مدرن ، Exness از حق کمیسیون های بالا و هزینه های غیرضروری تجارت مانند هزینه های عدم فعالیت  استفاده نمی کند.

بر اساس نظرات کاربران آنلاین Exness از جمله TrustPilot و ارتش صلح فارکس ، معامله گران Exness همچنین حق انتخاب از هر حساب را دارند ، خواه یک حساب Standard ، حساب Cent ، Pro یا Zero و یا  Raw Spread  همه این گزینه های حساب به مانده حساب های مختلفی احتیاج دارند و معامله گران می توانند یک حساب معاملاتی باز کنند که به اعتقاد آنها از نظر حفظ حداقل مانده حساب و لذت بردن از بازده های تجاری ، قادر به مدیریت آن خواهند بود.

به عنوان مثال ، برای حساب Pro ، حداقل 3000 دلار مانده نیاز دارد ، اما با شروع اسپرد کم  از 0.1 ، کارمزد وجود ندارد ، همانطور که در قرارداد مشتری ذکر شده است. برای یک حساب استاندارد / مینی ، حداقل سپرده $ 1 نیاز دارد ، اما پس از آن با اسپردهای بزرگتر همراه است که از 0.3 شروع می شود ، اما ابزارهای کمتری برای تجارت وجود دارد. درصورتی که بازرگانان برای نقدینگی بهتر و اجرای سریعتر به دنبال یک شبکه بین بانکی ECN باشند ، باید کمترین بازده را پرداخت کنند و همچنین کمیسیون های عظیمی را با شروع از 25 دلار به ازای هر 1 میلیون دلار حجم تجارت دریافت کنند. نوع حساب مینی برای کاربران مناسب است زیرا به حداقل سپرده 1 دلار ، حداقل 0.01 اندازه لات و بدون کارمزد برای واریز و برداشت نیاز دارد.

  • میزان حداقل موجودی برای افتتاح حسابهای حرفه ای  در مناطق مختلف متفاوت است 

نرخ مبادله ، به ویژه آنهایی که برای موقعیت های یک شبه اهرمی استفاده می شوند ، همانطور که در قرارداد مشتری ذکر شده اعمال می شود. هزینه و کارمزد ممکن است بسته به اندازه تجارت یا ابزاری که مشتری در آن معامله می کند متفاوت باشد.

امنیت و قابلیت اطمینان

Exness نهایت آرامش را در میان یک فضای تجاری پایدار و تجربه کاربر با ارزش برای معامله گران فراهم می کند. این یک بستر ایده آل برای کسانی است که به وقفه های ناگهانی یا خرابی عادت ندارند ، که تا حد زیادی در معاملات آنلاین فارکس ریشه دوانده است. این واقعیت که Exness توسط نهادهای نظارتی عمده مانند CySEC و FCA تنظیم می شود ، اطمینان و اطمینان را به مرورگر وب اضافه می کند هستی وظایف نگهبانی خود را به کمال انجام می دهد. با پشتیبانی عالی مشتری ، مشتریان Exness می توانند در صورت لزوم از طریق گفتگوی زنده ، تماس تلفنی یا ایمیل از طریق بخش تماس با ما کمک بگیرند. امنیت دقیق حساب ، قابلیت اطمینان را به سیستم عامل اضافه می کند و به آنها کمک می کند. از آنجا که این سازندگان بازار بصورت آنلاین فعالیت می کنند ، تنها راه تعامل از طریق مدیران خدمات مشتری از طریق بخش تماس با ما است. بنابراین ، ضروری است که شما یک تیم پشتیبانی قوی داشته باشید ، که اعتبار پلت فرم را بسیار افزایش می دهد و مشتریان نیز هنگام معامله در این سیستم عامل احساس امنیت و امنیت می کنند.

هشدار خطر

 لطفا توجه داشته باشید که CFD ابزار پیچیده و با ریسکی بالا هستند. بسیاری از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD ضرر می کنند.

طبق بررسی ما در سال 2021 ، Exness همچنین صاحب آکادمی Exness است. آکادمی Exness برای ارتقا مهارت های تجاری و ایده های معاملات خود ، دروس ویدئویی ، وبینارها ، اخبار بازار ، مطالب اطلاعاتی و سایر مطالب آموزشی را برای تجار ارائه می دهد. Exness همچنین به معامله گران اجازه می دهد محدودیت های ضرر و زیان را تعیین کنند.

رد خطر

 بازار فارکس در معرض نوسان است. لطفاً وضعیت مالی خود را در نظر بگیرید و مطابق ریسک پذیری خود سرمایه گذاری کنید.

مزایا

  • روند ثبت نام کاملاً رایگان است و معامله گران مجاز به شروع کار حتی با حداقل موجودی حساب هستند که بار بدهی های مالی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

  • 4 نوع حساب در Exness وجود دارد که پتانسیل سود شما را بسیار افزایش می دهد. اگر یکی از حساب های معاملاتی نتواند سود بالایی کسب کند یا معامله گر از میزان سود راضی نباشد ، می تواند به سرعت به حساب های دیگر برود و معاملات را به صلاحدید خود انجام دهد.

  • خدمات عالی مشتری از طریق بخش تماس با ما در دسترس است. بخش تماس با ما به شما امکان می دهد از طریق چت زنده ، تماس تلفنی ، ایمیل یا حتی از طریق سیستم عامل های رسانه های اجتماعی بلافاصله با افسران پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید.

آیا Exness کارگزار فارکس خوبی است؟

بله ، Exness بدون شک یک کارگزار خوب فارکس با رتبه بندی شگفت انگیز Forex (رتبه بندی Forex.com) است. این به هیچ وجه دلال کلاهبرداری نیست. در واقع ، نام تجاری شرکت کارگزاری جهانی ، Exness Group ، دارای دو دفتر مرکزی ، یکی در سنت وینسنت و دیگری در گرنادین ها است. این کارگزار همچنین با ارائه خدمات کارگزاری پایدار و قابل اعتماد به مشتریان خود به ویژه بازرگانان خرده فروشی ، که می توانند در میان شرایط تجاری راحت تجارت خود را انجام دهند ، جوایز بسیاری را کسب کرده و به عنوان یک کارگزار خرده فروشی سرآمد است. این پلتفرم از متقاضیان بیشتری برخوردار است ، هیچ کمیسیونی مخفی دریافت نمی کند و دارای ابزارهای جستجوی آسان است. Exness علاوه بر فراهم کردن شرایط تجارت راحت برای مشتریان خود ، خدمات شگفت انگیز مشتری به 13 زبان و همچنین آخرین اخبار مالی را ارائه می دهد. علاوه بر این ، این کارگزاران فارکس همچنین به طور فعال در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی شرکت می کنند و با سازمان های مختلفی که با افرادمشهور بزرگی مانند کریستیانو رونالدو همکاری می کنند تعامل دارند.

روش های واریز و برداشت Exness چیست؟

Exness هزینه واریز / برداشت را از شما دریافت نمی کند. روش های زیر را برای واریز و برداشت فراهم می کند.

روش های سپرده گذاری

 سیستم پرداخت Exness بسیار راحت است. کارت های بانکی ، VISA ،  MasterCard ، Bitcoin ، Boleto ، AstroPay ، CASHU ، FasaPay ، نقل و انتقالات بانکی محلی,Cryptos ، سپرده های بانکی داخلی ، Neosurf ، Neteller ، Skrill ، Tether ، Oxxo ، PerfectMoney ، و غیره به عنوان گزینه های سپرده.

روش های برداشت

Visa ، MasterCard ، کارت بانکی ، Neteller ، Skrill ، Bitcoin ، PerfectMoney و Cryptos سیستم برداشت برای معامله گران بسیار راحت و آسان است.

حضور Exness Group در کشورهای مختلف به افزایش محبوبیت کارگزار کمک می کند. این واقعیت که کلیه دفاتر آن توسط مقامات محلی لازم تنظیم می شود ، به عنوان مثال ، Exness UK Ltd توسط سازمان رفتار مالی (FCA) مجاز و تنظیم می شود ، در حالی که Exness CY Ltd توسط CySEC مجاز و تنظیم می شود ارزش زیادی برای یک کارگزار آنلاین دارد مانند Exness به اعتبار او می افزاید. این امر به آن امکان می دهد محصولات یا خدمات مالی را به کشورهایی که کارگزار با آنها تنظیم می شود ارائه دهد. Exness با آفریقای جنوبی با FSCA تنظیم نمی شود.

همیشه توصیه می شود که وقتی تاجر یک کارگزار آنلاین را برای مشارکت طولانی مدت انتخاب می کند ، نه تنها باید شرایط معاملات شرکت یا رتبه بندی فارکس را رعایت کند بلکه از مطابقت عملکرد کارگزار با الزامات قانونی مربوطه و استانداردهای مالی شناخته شده بین المللی اطمینان حاصل کند. تجارت با استفاده از بستر وب Exness اطمینان معامله گران را در این زمینه فراهم می کند و معامله گران می توانند با در نظر داشتن تحمل ریسک ، به اهداف سرمایه گذاری خود برسند.

روند تجارت Exness از طریق یک پلت فرم بصری MT4 WebTerminal با تمرکز بر تسهیل CFD و گزینه های معاملات آتی در طیف گسترده ای از بازارهای مالی ارائه می شود.

هشدار خطر

 لطفا توجه داشته باشید که CFD ابزار پیچیده و با ریسکی بالا هستند. بسیاری از حساب های سرمایه گذاران خرده فروشی در هنگام معامله CFD ضرر می کنند.

پرسش و پاسخ

1. برداشت از وجه از حساب Exness چه مدت طول می کشد؟

پاسخ

 اگر تاجر تصمیم به انتقال مستقیم به حواله بانکی خود داشته باشد ، حداقل 3 تا 5 روز برای مبلغی که باید در حساب بانکی وی منعکس شود ، لازم است. تأخیر در اضافه کردن وجوه برداشت به حساب بانکی به دلیل تشریفات مورد نیاز بانک ها و سایر موسسات مالی است. بنابراین ، اگر یک تاجر ترجیح می دهد انتقال کیف پول الکترونیکی را انجام دهد ، ممکن است پس از تأیید جزئیات ، حداکثر 1 روز کاری طول بکشد تا مبلغ در حساب او منعکس شود.

2. چند جفت ارز فارکس در پلتفرم Exness وجود دارد؟

پاسخ

 Exness بیش از 120 جفت (محبوب ترین EUR / USD) برای معامله گران ارائه می دهد. این تعداد ابزارهای دیگری مانند ارزهای رمزپایه و کالاها را شامل نمی شود. این تعداد ابزارهای دیگری مانند ارزهای رمزپایه و کالاها را شامل نمی شود.

 

3. حداقل مبلغ سپرده مورد نیاز برای شروع تجارت در بستر وب Exness چقدر است؟

پاسخ

 در وب سایت Exness   چهار نوع حساب موجود است. حداقل سرمایه در گردش که برای شروع تجارت در بازار فارکس زنده از یک حساب کوچک به آن نیاز دارید ، 1 دلار است. همچنین ، لازم است که برای یک حساب آزمایشی کاملا رایگان ثبت نام کنید که به معامله گران امکان می دهد اکوسیستم تجارت آنلاین و استراتژی های معاملاتی را که آزمایش می کنند ، آزمایش کنند. این معامله گران کاملاً بدون هزینه سناریوهای معاملات واقعی را در معرض دید همگان قرار می دهد که حتی مجبور نیستند پول واقعی خود را در معرض خطر بالایی قرار دهند تا تجربه تجاری واقعی داشته باشند.

4. سیستم پشتیبانی مشتری Exness چیست؟

پاسخ

 طبق بررسی Exness 2021 از تیم قدرتمند خدمات مشتری پشتیبانی می کند که در هر هفته از روز و در طول هفته از طریق بخش تماس با ما در خدمات مشتری موجود است. با مدیران خدمات مشتری می توان به راحتی از طریق ایمیل ، گفتگوی زنده یا تماس تلفنی تماس گرفت. لطفا توجه داشته باشید: کاربران می توانند با forum@exness.com یا support@exness.com تماس بگیرند. حداکثر زمان پاسخگویی برای بازگشت تیم پشتیبانی مشتری به مشتری 48 ساعت است. علاوه بر بخش تماس با ما در وب سایت ، مشتریان همچنین می توانند با تیم پشتیبانی مشتری از طریق سرویس گفتگوی زنده WhatsApp و Viber تماس بگیرند.

 

 ایا میتوانید به تنهایی در بروکر اکسنس افتتاح حساب انجام دهید؟ 

دوستانی که در ایران حضور دارند برای افتتاح حساب اکسنس با من در تلگرام و یا از قسمت ارتباط با ما در تماس باشند .