درباره ما

تاریخچه ما

ما چه کسانی هستیم و چه کاری می توانیم برای تجارت شما انجام دهیم؟

از سال 2006 فعالیت در بازارفارکس را شروع کردم و از سال 2008  حساب خود را دربروکر اکسنس افتتاح کردم و نماینده این بروکرو چندین بروکر معتبر دیگر( کارگزاری الپاری - کارگزاری فارکس تایم - کارگزاری ویندزور - بروکر تیک میل و ... شدم (IB) ,و هم اکنون نیز هستم . بعد از اینکه بروکر اکسنس خدمات خود را برای افتتاح حساب از داخل ایران قطع کرد، تصمیم به ارائه خدمات افتتاح حساب در بروکر(کارگزاری) اکسنس به هموطنان داخل ایران گرفتم وهمچنین به تمامی دوستان داخلی و خارجی خدمات ریبیت را نیز  با همکاری تیم خود ارائه میکنم .کانال اموزشی ما در یوتوب به نام Exnessfarsi به صورت تمام وقت مشغول به ارئه ویدوهای اموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته میباشد. 

همچنین در بروکرهای دیگر (کارگزاریهای بورس)مشغول به ارایه خدمات در سایت  www.goldenrebate.com هستیم که این سایت برای انگلیسی زبانان طراحی شده .در این سایت دسترسی ویژه و رایگان برای دانلود به سیستم های معاملاتی که اموزش انها در سایت یوتوب قرا دارد را خواهید داشت . همچنین  موارد دانلودی در این سایت را نیز میتوانید در بخش دانلودها در سایت اکسنس فارسی پیدا کنید .

Mask_Group_52
0
حسابهای فعال
0
کارمندان حرفه ای
0
مشتریان

نظرات مشتریان

درباره ما چه می گویند

با تشکر فراوان از اکسنس فارسی برای افتتاح حساب در بروکر اکسنس که از حدود سه سال قبل با حسابهای این بروکر مشغول به کار هستم . با ارزوی موفقیت بیشتر برای شما

ن.کریمی

کلاینت